Elektro náradie

Náradie nášho dodávateľa je určené najmä pre profesionálov v obore.

„NAMI DODÁVANÉ PRODUKTY SI DRŽIA SVOJE POSTAVENIE AJ VĎAKA NEPRETRŽITÉMU VÝVOJU...“

NAŠA PONUKA NÁRADIA:

  • Akumulátorové náradie Li-ion - Náradie s Li-iónovou technológiou ponúka silný výkon a nízku hmotnosť. Poskytuje neobmedzenú slobodu pohybu a vysoký výkon v každej triede napätia. Vďaka flexibilnému napájaciemu systému môžete kombinovať 12 voltovú batériu s ľubovoľným 12 voltovým nástrojom.
  • Bezkartáčové motorové náradie - Typ tohto náradia sa používa od šesťdesiatych rokov v priemyselných a výrobných aplikáciách pre dopravné pásy. Prinášajú výkon a trvanlivosť sú inteligentnejšie ako priemerný stroj.
  • Akumulátorové vrtáky – Sú perfektným náradím pre profesionálneho remeselníka. Sú vhodné pre ľahké vŕtanie do dreva, plastu a kovu, rovnako ako pre presné skrutkovanie. Vysokorýchlostné nastavenie umožňuje akumulátorovému vrtáku dosiahnuť rýchlosť 1200-1600 otáčok za minútu.
  • Demolácie – Demolácia je chaotická a niekedy nebezpečná časť každej domácej renovácie. Zbúrať jednu stenu nemusí byť také jednoduché, ako to znie. Zbúrať stenu s kladivom je lákavé, no nie je to rozumná vec. V závislosti od toho, čo odstraňujete, potrebujete rôzne nástroje.
  • Nožnice – Akumulátorové nožnice umožňujú strihanie širokej škály rôznych materiálov. Ako nožnice na plech a univerzálne nožnice zaručujú malým obvodom rukoväti optimálnu manipuláciu pri každej úlohe. Vďaka flexibilnému systému napájania môžete zamieňať a spájať ktorýkoľvek akumulátor s ktorýmkoľvek náradím rovnakej napäťovej kategórie.
  • Okružné píly - Pílenie s akumulátorovými ručnými okružnými pílami znamená maximálny pokrok pri práci. Okrem toho sú ľahké a odolné.

Kontaktný formulár

*povinné údaje