Brúsiace náradie

Ponúkame popredné výrobky svetovej kvality na vysokokvalitné povrchové úpravy a rezanie materiálov.

ČO NÁJDETE V NAŠEJ PONUKE:

  • Brúsne pásy –použiteľné pre všetky technológie brúsenia, špeciálne prevedenie pre individuálne účely použitia; napr. v nábytkárskom priemysle, široké spektrum rozmerov, podklad- podložka: papier a tkanina, vysoká pevnosť v ťahu.
  • Mini krúžky Quick Change Disc– sú koncipované na používanie do vzduchových brúsok s uhlovým prevodom, môžu sa však používať aj na strojoch rovnakej konštrukcie poháňaných elektrickou energiou. Hodia sa na obrábanie rovných povrchov a hrán, tiež veľmi ťažko dostupných miest.
  • Lamelové brusivo - navrhnuté pred viac ako 40 rokmi firmou KLINGSPOR. Vďaka vejárovitému, lúčovitému uloženiu lameliek z brúsneho plátna, s násypom elektrokorundu, sa lamelové brusivo ideálne prispôsobí k tvaru obrábaného predmetu. KLINGSPOR ponúka vhodné lamelové brusivo na obrábanie mnohých rôznych foriem povrchu, od plochých až po vypuklé. Druhá generácia lamelového uhlového brusiva odstráni ostrapky a povlaky.
  • Fíbrové kotúče - s mnohými formami otvorov, sú určené pre rôzne druhy strojov. Tieto kotúče svoje využitie nachádzajú okrem iného v obrábaní ocele, ušľachtilej ocele, nezávislých kovov, ako aj liatín.
  • Hárky a brúsne kotúče - KLINGSPOR vyrába širokú škálu mnohých brúsnych nástrojov s vysokou kvalitou v sortimentnej skupine HÁRKY a KOTÚČE.
  • Rolky - na ručné brúsenie, ako aj na využitie v ručných brúskach sú vyrábané v rôznych verziách v závislosti od materiálu, ktorý je určený na obrábanie, od dreva cez kov až po lak.
  • Elastické brúsne náradie - používajú na precízne obrábanie povrchov rôzneho druhu. Okrem elastickej štruktúry sa charakterizujú dlhým obdobím trvanlivosti, ako aj stabilitou formy, až do ich úplného opotrebenia. Brúsne telieska na leštenie a brúsenie sú ponúkané v mnohých rozmeroch a zrnitostiach. Svoje využitie nájdu pri stavbe aparátov a nádob, v leteckom a automobilovom priemysle, a taktiež aj v potravinárskom a chemickom priemysle.

 

„PONÚKAME VÁM ŠIROKÚ ŠKÁLU BRÚSNYCH NÁSTROJOV S VYSOKOU KVALITOU, NA PRECÍZNE OBRÁBANIE POVRCHOV RÔZNEHO DRUHU.“ 

-Kobbe Abrasives 

Kontaktný formulár

*povinné údaje